• OZNAM - vyplácanie štipendia

• Oznamujeme žiakom,

že 21. 01. 2021 sa bude vyplácať štipendium

na vrátnici školy od 10:30 do 12:30.

Vstup do budovy po jednom a s ochranným rúškom.

• ODBORY v šk. roku 2021/2022

• Súkromná stredná odborná škola v Revúcej

oznamuje,

že v školskom roku 2021/2022

ponúka bezplatné štúdium v nasledovných odboroch:

4-ročný študijný odbor s maturitou:

6442 K    obchodný pracovník

Uplatnenie absolventa je predajca, pokladník, nákupca, vedúci prevádzky, vedúci predaja, kontrolór kvality, skladník, pracovník marketingu, pracovník v logistike a distribúcii, obchodný referent, obchodný zástupca a v iných funkciách, kde sa vyžaduje úplné stredné odborné  vzdelanie.

3-ročné učebné odbory s výučným listom:

6456 H   kaderník

Pracovné uplatnenie absolventa je vo vlasových štúdiách, v kaderníckych salónoch, v hotelových službách, v liečebných zariadeniach, v kaderníckych dielňach televízie a divadla, v súkromnom podnikaní vo vlastnom zariadení a aj ako zamestnanec firmy zaoberajúcou sa vlasovou kozmetikou.

6489 H   hostinský, hostinská

Učebný odbor pripravuje na výkon povolania čašník, servírka v oblasti služieb ako zamestnanci reštaurácií, hotelov a  ostatných zariadení spoločného stravovania.

2964 H cukrár

Absolvent učebného odboru cukrár je schopný vykonávať kvalifikovanú činnosť pri príprave  cukrárskych výrobkov vo výrobniach a ďalších zariadeniach  spoločného stravovania, prípadne môže po splnení právnych podmienok pôsobiť ako živnostník.

2-ročný učebný odbor so záverečnou skúškou:

3161 F    praktická žena

Absolvent sa uplatní v jednoduchých a pomocných prácach v prevádzkach zameraných na výrobu textilnej konfekcie, v rastlinnej a živočíšnej výrobe na poľnohospodárskych družstvách a farmách, v lesnej výrobe a v oblasti rodinného života pri správnej výchove a starostlivosti o dieťa, vo vedení a udržiavaní domácnosti.

Bližšie informácie: +421 905 485 383, korolova.alena@gmail.com

• OBEDY zo školskej kuchyne

• Oznamujeme širokej verejnosti, že od 11. januára 2021 sa opäť začína variť v školskej kuchyni v Súkromnej strednej odbornej škole. Na odber obedov sa môžete prihlásiť už v piatok 8. januára 2021 od 9:00 do 13:00.

• OZNAM pre žiakov

• Milí žiaci,

v novom roku 2021 Vám želáme hlavne zdravie, šťastie a skorý návrat do školy.

Určite pozorne sledujete správy, ktoré sa týkajú pandémie a aj ďalšieho vzdelávania. Týmto Vám oznamujeme, že od 11. januára 2021 (pondelok) pokračujeme v dištančnom vzdelávaní. Prosíme, aby ste pravidelne sledovali správy od svojich učiteľov a zodpovedne pristupovali k plneniu úloh.