• ERASMUS+

• Schválená prihláška

Vysielajúca organizácia:

Súkromná stredná odborná škola Revúca – odbory:

6489 H 00 hostinský, hostinská,

6317 M 00 obchodná akadémia,

6442 K 00 obchodný pracovník.

Prijímajúca inštitúcia:

Spojené kráľovstvo: IBD Partnership,

Prvé foto

Rakúsko: ACCOR Hotelbetriebsges.m.b.H,

Rakúsko: büroJETZT GmbH.

Mladí gemerčania idú do sveta

V dňoch 11.10 až 1.11.2015 sa študenti SSOŠ v Revúcej spolu s učiteľkou angličtiny RNDr.Jankou Strinkovou vybrali získavať praktické skúsenosti do Anglicka, do krásneho mesta Portmouth presláveného jeho históriou.

V meste Portmouth sme strávili 3 týždne vďaka projektu Erasmus +.Pobytu sa zúčastnili študenti študijného odboru obchodný pracovník,obchodná akadémia a učebného odboru hostinský/á.

Študenti pracovali podľa odborov v charitatívnych obchodoch a v kaviarňach.Popri odbornej práci sa vyrovnávali aj s komunikáciou v anglickom jazyku.

V školskom roku 2017/18 sme opäť získavali pracovné skúsenosti v Budapešti,opäť cez projekt Erasmus+ a tešíme sa na ďalšiu výzvu ktorú nám prinesie budúcnosť.