•    Výsledková listina

• korešpondenčného kola celoslovenskej súťaže Skills Slovakia Gastro Junior METRO CUP  19. 11.2019 Bratislava.

16     Darina Antalová,  SSOŠ  Železničná 2, 050 01 Revúca,  25  20  28  73

www.siov.sk/Clanok.aspx?ArticleID=218

Blahoželáme našej žiačke Darinke Antalovej k postupu do semifinále súťaže Skills Slovakia Gastro Junior METRO CUP. V utorok 4. 12. 2018 jej budeme všetci držať palce v postupovom kole v Nových Zámkoch.

• FINANČNÁ OLYMPIÁDA

•                                                         www.financnaolympiada.sk

Vážení žiaci 3. a 4. ročníka SSOŠ Revúca!

Máte  chuť overiť si svoje ekonomické vedomosti z oblasti finančníctva, bankovníctva, poisťovníctva a kapitálového trhu?

Zapojte sa do 7. ročníka Finančnej olympiády.

Informácie vám poskytne vyučujúca Ing. J. Brokešová.

Poradí, pomôže. Len rozhodnúť sa musíte sami.

Základné informácie získate na internete:

www.financnaolympiada.sk

• Deň otvorených dverí

• Všetkých záujemcov o štúdium srdečne pozývame na DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ do našej školy 28. novembra 2018 od 8:00.

• Naši žiaci sa zúčastnia pochodu DRŽÍME SPOLU

• Žiaci III.E a IV.CE sa aktívne zúčastnili pochodu - DRŽÍME SPOLU - s vyučujúcimi Ing. Kamilou Sopko-Zimovou a Ing. Danou Vikorovou.

• DNEŠNÝ JABLKOVÝ DEŇ

• Tešia sa na Vás žiaci IV.CE triedy s Ing. Ingrid Dojčárovou