• Veselé Vianoce a šťastný nový rok 2020

• Oznamujeme našim žiakom, že dňa 20. decembra 2019 majú riaditeľské voľno.

Zimné prázdniny začínajú v pondelok 23. decembra 2019

a trvajú do utorka 7. januára 2020.

Nástup do školy je v stredu 8. januára 2020.

Začíname I. cyklom.

od 8. 1. 2020 je nový rozvrh

• Návšteva Bruselu 10. - 12. decembra 2019

• V dňoch 10. - 12. 12. 2019 sa naši žiaci Diana Laciaková a Dominik Caletka spolu s Mgr. Alenou Koroľovou zúčastnili študijno-poznávacieho pobytu v Bruseli. Žiaci mali zážitok z letu lietadlom z Košíc do Viedne a následne do Bruselu. Boli sme ubytovaní v krásnom hoteli neďaleko Európskej komisie. Zúčastnili sme sa niekoľkých prednášok v sídle Európskej komisie a v Európskom parlamente. Dozvedeli sme sa o fungovaní EÚ, o činnosti Európskej komisie a samozrejme sme spoznávali predvianočný Brusel. Našu cestu zabezpečoval a zároveň nás sprevádzal pán Andrej Krchňavý s Máriou Belkovou. Tento pobyt absolvovali žiaci a ich učitelia z Revúcej a Gelnice, ako aj seniori z týchto okresov. Pobyt sme si zdokumentovali fotografiami, ktoré sú k dispozícii.