• Usmernenia pre žiakov odboru hostinský, cukrár a kaderník

• USMERNENIE pre žiakov odboru hostinský

Žiak učebného odboru hostinský je povinný absolvovať odborný výcvik. Súčasťou prípravy na
              odborný výcvik je platný zdravotný preukaz, ktorým sa musí žiak preukázať pri nástupe do

Predpísané oblečenie :

kuchyňa - biele nohavice, biele tričko, biela šiltovka, zdravotné topánky

obsluha - čierne nohavice ( dievčatá čierna sukňa ), čierna košeľa, pohodlná obuv, zástera, regatka, rukavice

Cena za pracovné oblečenie je 90 € ( objedná škola ).

Žiak je povinný túto sumu uhradiť najneskôr do 15. 9. 2023 nakoľko škola pracovné oblečenie
              objednáva u výrobcu.

Len v tom prípade bude možné poskytnúť potvrdenie o návšteve školy !

USMERNENIE pre žiakov odboru cukrár

Žiak učebného odboru cukrár je povinný absolvovať odborný výcvik. Súčasťou prípravy na
              školy (vybavuje sa u svojho praktického lekára) a pracovné oblečenie.

Predpísané pracovné oblečenie : biele nohavice, biele tričko, biely rondon, biela šiltovka, zdravotné topánky.

Cena za pracovné oblečenie je 40 € ( objedná škola ).

objednáva u výrobcu.

Len v tom prípade bude možné poskytnúť potvrdenie o návšteve školy !

USMERNENIE pre žiakov odboru kaderník

Žiak učebného odboru kaderník je povinný absolvovať odborný výcvik. Súčasťou prípravy na
              školy (vybavuje sa u svojho praktického lekára) a pracovné oblečenie.

Pracovné oblečenie si zakúpi každý žiak individuálne: biele nohavice, biele tričko, zdravotná obuv.
              Pracovné pomôcky zakúpi škola. Cena za pracovné pomôcky a zásterku je 100 €.

Finančnú čiastku je potrebné uhradiť najneskôr do 15. 9. 2023.

Len v tom prípade bude možné poskytnúť potvrdenie o návšteve školy !

V prípade nejasností kontaktujte hlavnú majsterku odborného výcviku pani Mgr. Annu Opielovú na tel. čísle 0917 910 320.

• Oznam

• Pozývame Vás na slávnostné otvorenie školského roka dňa 4. septembra 2023 (pondelok) o 8:00 hod. na školskom dvore. V prípade nepriaznivého počasia sa stretneme v budove školy.

Tešíme sa na Vás !

Kolektív SSOŠ Revúca