• DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ

a ich rodičov

dňa

1. decembra 2017

na prehliadku školy a prezentáciu zručností žiakov

pod odborným vedením pedagógov

v rámci

dňa

otvorených dverí

• Mladí gemerčania idú do sveta

• V dňoch 11.10 až 1.11.2015 sa naši žiaci  spolu s učiteľkou angličtiny RNDr.Jankou Strinkovou vybrali získavať praktické skúsenosti do Anglicka, do krásneho mesta Portmouth presláveného jeho históriou.

V meste Portmouth naši žiaci strávili 3 týždne vďaka projektu Erasmus+ a zúčastnili sa ho žiaci študijného odboru obchodný pracovník,obchodná akadémia a učebného odboru hostinský/á.

Žiaci pracovali podľa odborov v charitatívnych obchodoch a v kaviarňach. Popri odbornej práci sa vyrovnávali aj s komunikáciou v anglickom jazyku.

Pred Vianocami 2015 pod odborným pedagogickým dozorom Ing. Dany Vikorovej sa naši žiaci v rámci toho istého projektu ERASMUS+ zúčatnili odbornej stáži vo Viedni v Rakúsku.

V školskom roku 2017/18 sme získavali pracovné skúsenosti v Budapešti, opäť prostredníctvom projektu Erasmus+ a tešíme sa na ďalšiu výzvu ktorú nám prinesie budúcnosť.

• Obchodný pracovník - práca na odbornom výcviku v TESCO