• OZNAM

          • Začiatok nového školského roka 2019/2020

            Nový školský rok 2019/2020 sa začína 2. septembra 2019. V pondelok príchod žiakov do školy o 9:00. 

          • KOMISIONÁLNE SKÚŠKY za II. polrok 2018/2019

          • Rozpis komisionálnych skúšok

            august 2019

            22. august 2019 - štvrtok

             

            SJL

            8:00 – 9:00

            Samko Nikolas, I. PZ

            Ruszó Marcel, III. E

            knižnica

             

            Predseda: Ing. Viera Badínová

            Skúšajúci: Mgr. Alena Koroľová

            Skúšajúci: Mgr. Mária Antalíková

             

            DEJ

            9:00 – 9:30

            Ruszóová Eva, I. C

                                                                                   knižnica

             

            PAJ, DAJ, KAJ

            9:15 – 10:45

            Machava Slavomír, III. E

            Rusnáková Viktória, III. E

            Ruszó Marcel, III. E

            Sendrej Tomáš, IV. CE

            Danková Miroslava, II. N

            Učebňa ANJ

            Predseda: Ing. Viera Badínová

            Skúšajúci: RNDr. Janka Strinková

            Skúšajúci: Mgr. Branislav Paluš

             

            MAT

            10:50 – 11:20

            Machava Slavomír, III. E

            Ruszóová Eva, I. C

            I.C

            Predseda: Ing. Viera Badínová

            Skúšajúci: Mgr. Janka Laciaková

            Skúšajúci: Ing. Kamila Sopko-Zimová

             

            EKO

            MEU

            11:25 – 12:05

            Machava Slavomír, III. E

            Sendrej Tomáš, IV. CE

            Boldyšová Alexandra, I.C

            I.C

            Predseda: Ing. Viera Badínová

            Skúšajúci: Ing. Janka Brokešová

            Skúšajúci: Ing. Kamila Sopko-Zimová

             

            UCT

            12:15 – 13:15

            Machava Slavomír, III. E

            Ruszó Marcel, III. E

            I.C

            Predseda: Ing. Viera Badínová

            Skúšajúci: Ing. Janka Brokešová

            Skúšajúci: Ing. Kamila Sopko-Zimová

             

            OVY

            11:25 – 12:25

            Ruszóová Eva, I. C

            Boldyšová Alexandra, I.C (26.8.2019 o 8:00)

            Učebňa HOS

            Predseda: Ing. Viera Badínová

            Skúšajúci: Mgr. Anna Opielová

            Skúšajúci: Bc. Dana Vrbjarová

             

            ZVV

            9:15 – 9:45

            Samko Nikolas, I.PZ

            I.PZ

            Predseda: Ing. Viera Badínová

            Skúšajúci: Mgr. Mária Antalíková

            Skúšajúci: Ing. Ingrid Turčányiová

             

            KMM

            12:30 – 13:00

            Ruszóová Eva, I. C

            I.PZ

            Predseda: Ing. Viera Badínová

            Skúšajúci: PhDr. Anna Chovanková

            Skúšajúci: Patrik Kopkáš

             

             

             

            Rozpis komisionálnych skúšok

            august 2019

             

            23. august 2019 - piatok

             

            HOS

            8:00 – 8:30

            Machava Slavomír, III. E

            I.C

            Predseda: Ing. Viera Badínová

            Skúšajúci: Ing. Janka Brokešová

            Skúšajúci: Ing. Kamila Sopko-Zimová

             

            PRN

            8:35 – 9:05

            Machava Slavomír, III. E

            I.C

            Predseda: Ing. Viera Badínová

            Skúšajúci: PhDr. Anna Chovanková

            Skúšajúci: Ing. Janka Brokešová

             

            KAP

            KMA

            9:15 – 10:00

            Machava Slavomír, III. E

            I.C

            Predseda: Ing. Viera Badínová

            Skúšajúci: PhDr. Anna Chovanková

            Skúšajúci: Mgr. Mária Antalíková

             

            ADK

            10:15 – 11:00

            Machava Slavomír, III. E

            INF 1

            Predseda: Ing. Viera Badínová

            Skúšajúci: Ing. Janka Brokešová

            Skúšajúci: Ing. Ingrid Dojčárová