• Oslobodenie mesta Revúca

• V stredu, 25. 1. 2023, sme si v našom meste pripomenuli 78. výročie oslobodenia mesta Revúca. Mesto bolo oslobodené ráno o 7.00 a pri jeho oslobodzovaní padli dvaja sovietski, traja rumunskí vojaci a jeden Slovák, Karol Mikuš, obyvateľ Revúcej. Pri pamätníku venovanom bojovníkom a obetiam Slovenského národného povstania na Námestí slobody v Revúcej sa konal pietny akt, ktorého sa zúčastnili aj žiaci a pedagógovia zo Súkromnej strednej odbornej školy v Revúcej. Každoročne si túto udalosť pripomíname v meste i v našej škole. Nezabúdame na tých, ktorých životy vyhasli v II. svetovej vojne aj pre nás a našu budúcnosť.

• Súťaž vo futsale 21. 1. 2023

• V piatok sa konala súťaž žiakov stredných škôl vo futsale. Našim žiakom sa pod vedením Mgr. Branislava Paluša podarilo umiestniť na peknom 4. mieste, za čo im samozrejme ďakujeme a srdečne blahoželáme. Radi by sme sa pochválili aj individuálnym úspechom nášho žiaka I. A triedy. Marko Oliver Benko sa stal najlepším hráčom turnaja, ktorému ďakujeme a blahoželáme za vzornú reprezentáciu školy.

Mgr. Branislav Paluš